Про нас

Хто ми

 

Театральна студія «СИНІЙ ПТАХ» створена у 2018 році в м. Києві. За пʼять років Птах об’єднав під своім крилом активну і талановиту молодь, яка закохана у театр, як і їхні викладачі. На наших заняттях ми розкриваємо творчій потенціал кожної дитини, допомагаємо юним і дорослим студентам позбавитись від психофізичних затисків і комплексів, працюємо над страхами публічного виступу, розвиваємо комунікативні навички, розвиваємо мовлення, працюємо над дикцєю і вимовою, даємо волю творчій фантазії, розвиваємо пам’ять за допомогою новітніх унікальних технік і просто круто і весело проводимо час!

Заняття з акторскьої майстерносі підходять абсолютно всім: сором’язливим , веселим, активним, мрійливим, дорослим і маленьким!

За час існування студія випустила близько 45 вистав, взяла участь у декількох фестивалях і завоювала призові місця, і не припиняла своєї роботи під час жодного з карантинів. Адже наша команда дуже серйозно готується до онлайн навчання і заняття виходять не менш цікаві і корисні.
Запрошуємо приєднатись до нашої театрально сім’ї усіх бажаючих від 3 до 99 років у м Києві і . В програмі занять: акторська мастерність, сценічна мова, ораторське мистецтво і риторика, сценічний рух, пластика і хореографія, театральні ігри, імпровізація, ейдетика, виступи і фестивалі, кастинги і зйомки.

Театр Вільних Людей відкрився у 2019 році і трагікомедією «Посоліть Вуха Вашій Бабусі» де усі ролі виконували випускники студії. Вистава «відгриміла» у Києві і Запоріжжі, і навіть здобувала Гран Прі на театральному фестивалі «Fortuna Fest».

Зараз театр об’єднав Вільних, талановитих, закоханих у свою справу акторів і режисерів з різних міст. Адже Театр Вільних Людей це саме той майданчик, де можна реалізовувати усі свої твочі задуми без усіляких обмежень. В репертуарі вже декілька вистав: трагікомедія «Посоліть Вуха Вашій Бабусі», доПотопна комедія «Біля Ковчега о Восьмій», новорічна подорож «Навколосвітня Подорож із Чухом», сентиментальна розмова «Він, Воні і Кіт», рок-притча «Характерник», поетичний перформанс «Вона», інтерактивна казка «Чарівна Кулька Бажань». 

Театр Вільних Людей. - це творча формація, яка ставить своєю метою втілювати творчі амбіції будь-якої людини, будь-то вистава, вірші, музика, або мистецтво, якому ще нема назви)

Запрошуємо до співпраці митців і меценатів. Творчість надає крила. Приєднуйтесь до Вільних Людей.

Запрошуємо вас на наші вистави, у наш камерний, сімейний театр, без кітчу, без вульгарності, у справжній, щирий Театр Вільних Людей.

Мистецтво - для кожного